Přírodní kolagen

Jmenuji se Eva Sojková (*1954), jsem zakladatelka poradenského kolagenového centra Wellness klubu NEZESTÁRNI.CZ. Jsem tu pro vás už od 19. 3. 1991 (co nevidět to bude celých 30 let).

Věřte mi, že pouze mimořádná kvalita a maximální spokojenost našich klientů je u nás vžd

y na prvním místě. Stejnou filozofii se mnou sdílí i můj syn Marek, bez kterého by se už dávno živý kolagen ztratil ze světa tvrdého konkurenčního byznysu a vy byste nikdy neměli možnost se s pravým, originálním živým kolagenem seznámit. Za to mu patří můj veliký dík.  

Všechny produkty, které k nám dovážíme, jsou skutečně pravé originály zpracované unikátní autorskou technologií Inventia® Triple Helix Formula, která umožňuje, aby si takto získaný kolagen zachovával i léta po uložení do skleněné lahvičky živou strukturu trojité šroubovice. V rámci zkušebních programů jsme ho porovnávali a testovali s jinými kolageny. Výsledky byly tak přesvědčivé, že s živým kolagenem pracuje mnoho odborníků, kosmetologů, lékařů, dermatologů, terapeutů i zastánců alternativní a tradiční čínské medicíny. Sami ho používáme, doporučujeme ho i své rodině, přátelům a známým. Proto ho s čistým svědomím můžeme doporučit i vám.

Eva a Marek Sojkovi 

 

Živý kolagen nové generace s přirozeně obsaženými peptidy a elatinem vznikl
po 14letém výzkumu. Doslova přepsal historické dějiny tradiční výroby hydrolizovaných kolagenů, když nastartoval výrobu hydrátu kolagenu technologií Triple Helix Formula.

"Překvapivé výsledky přináší nejen v oblasti krásy, ale i regenerace ", říká významný plastický chirurg a celoživotní sportovec doc. MUDr. Jan Měšťák CSc.

Živý, nativní, biologicky aktivní kolagen má vědecky potvrzené účinky na rychlost obnovy a kvalitu tvorby vlastního kolagenu v tkáních. Dokáže obohatit mezibuněčnou tkáň ve všech vrstvách pokožky o cenné aminokyseliny. Pokožce vlasům, nehtům i pojivovým tkáním navrací potřebnou pružnost i elasticitu. Přední odborníci ho nazývají BÍLKOVINOU MLÁDÍ PRO TŘETÍ TISÍCILETÍ.

Metodou Triple Helix Formula se podařilo vědcům INVENTIA® posunout hydrát nativního přírodního kolagenu mezi špičku v segnentu anti-age přípravků.